1. Séria
keby-bolo-keby
2. Séria

 Príbeh zachytáva osudy šiestich hlavných postáv, ktoré sú prepojené rodinnými, priateľskými, mileneckými a pracovnými vzťahmi. Jednotlivé časti seriálu na seba nenadväzujú kontinuálne ale každá časť kopíruje jeden deň v živote postáv, kedy sa ich osudy zaujímavým spôsobom pretnú. Každá postava postupne odkrýva svoje tajomstvá a minulosť. Seriál je plný prekvapení a zaujímavých zvratov, je dynamický, plný napätia, s množstvom humorných situácií, ktoré sú skôr tragikomické, alebo využívajúce čierny humor a nájdu sa ja emotívne momenty, v ktorých postavy riešia závažné životné rozhodnutia

V hlavných úlohách hrajú Zuzana Fialová (Adela) a Ján Koleník (Igor), ako partneri z hornej sociálnej vrstvy. Igor je developer, a v podstate „je za vodou“ a Adela si užíva jeho peniaze. Tomáš (Roman Luknár) a Ingrid (Diana Mórová) sú manželia a majú 16-ročnú dcéru Mirku (Kristína Svarinská). Ingrid je taxikárka a Mirka je inteligentná a sebavedomá slečna, ktorá má pekný vzťah s otcom, kým s mamou si veľmi nerozumie. Z najnižšej sociálnej vrstvy sú Monika (Aňa Geislerová) a Jano (Marián Miezga). Jano a Tomáš sú bratia, Tomáš má pomer s Monikou, s Igorom sú okrem iného aj pracovne prepojení, Monika s Ingrid sú kamarátky ešte od strednej školy.

Okrem toho všetkých chlapcov spája to, že kedysi mali spoločnú kapelu U3 a Jano sa snaží ich dať znova do hromady. Skupina hrávala výhradne veci od U2, takže hudba tejto írskej legendy tvorí výraznú hudobnú zložku seriálu. V kapele hrávali ešte ja Ritchie (Lukáš Latinák) a Marianna (Zuzana Mauréry). Vo ďalších úlohách sa predstavia Ľubomír Paulovič ako nekompromisný a arogantný Igorov partner Masár, Ján Kroner ako majiteľ pozemku, ktorý komplikuje Masárovi s Igorom život, Jana Kolesárová ako Miladina kamarátka Lenka, Betka Stanková ako Igorova sekretárka a Tomáš Hanák ako gynekológ, ktorý zaujímavým spôsobom zasiahne do osudu Tomáša a Ingrid.